رونمایی از نشان بقا کیدز توسط جناب آقای محمد حسین فرهودی،پدر مجموعه بقاء

سلام بقاء کیدزی های قشنگم در 18 اسفند سال 1402 شاهد حضور پر مهر جناب آقای محمد حسین فرهودی، بابای مهربون و بنیان گذارِ(سازنده) کارخانه بقاء بودیم. ایشون هم مثل ما از تاسیس واحد بقاء کیدز در کارخونه بقاء خیلی خوشحال بودن و برامون کلی دعای خیر کردند. و در آخر از نشان (لوگو) بقاء کیدز رونمایی کردند. هجدهم اسفند ماه سال1402 تولد بقاء کیدزه... این تاریخ رو هیچوقت یادت نره بقاء کیدزی زرنگ و باهوش. باشه؟!

همایش رونمایی از سایت و نشان بقاء کیدز

بقاء کیدزی های قشنگم در هجدهم اسفند ماه سال 1402 از سایت بقاء کیدز و نشان آن رونمایی شد. در این روز یک جشن برای رونمایی از سایت و نشان بقاء کیدز گرفتیم. جای همتون خالی بود.کاش شما هم اینجا کنار ما بودید تا جشنمون خیلی باحال تر میشد اما اشکالی نداره،عوضش دوستای قشنگتون یعنی بچه های دیگه در جشنمون حضور داشتند و حسابی خوش گذشت بهشون. ما در این روز سایت بقاء کیدز رو معرفی کردیم و نشان (لوگو) بقاء کیدز رو بصورت رسمی به همه حاضران نشون دادیم. راستی یه چیز دیگه! در این جشن یک مسابقه گذاشته بودن،هر کس تشخیص میداد نشان (لوگو) بقاء کیدز شبیه چیه برنده مسابقه  میشد. خب ماهم تصمیم گرفتیم این مسابقه رو برای بقاء کیدزی هایی که در جشنمون حضور نداشتن اما با قلب هاشون ما رو همراهی میکردن،مجددا تکرار کنیم. پس خوب فکر کنید و از بزرگترای مهربونتون کمک بخواید و ببینید نشان بقاء کیدز شبیه چی میتون باشه.منتظر جواب هاتون هستیم. به کسانی که درست تشخیص بدن یک لوح تقدیر و یک جایزه از سمت کارخونه بقاء اهداء میشه. منتظر جواب هاتون هستیم بقاء کیدزی های با هوش

کمپین نقاشی برای کودکان حاضر در مراسم

یک سلام پر مهر و پر از عشق به بقاء کیدزی های قشنگم در هجدهم اسفند ماه سال 1402علاوه بر رونمایی از سایت و نشان بقاء کیدز، یک کمپین نقاشی هم راه انداخته بودیم. یعنی در اختیار بچه هایی که در جشن مون شرکت کرده بودند،کاغذ و مداد شمعی قرار دادیم و گفتیم هر نقاشی که دوست دارن بکشن. و ما دیدیم چقدر بچه های زرنگ وهنرمندی داریم. اگر دوست دارید نقاشی ها رو ببینید روی لینک زیر کلیک کنید و بگید بنظرتون کدوم نقاشی از همه قشنگتره.